Ticker

6/recent/ticker-posts

Advertisement

Responsive Advertisement

Mail King - rozesílání newsletterů z Gmailu



Potřebujete-li rozesílat  řádově jen tisíce newsletterů najednou a jste uživateli G-Suite, tak určitě vyzkoušejte doplněk do Gmailu - Mail King.

Hned na začátku uvedu hlavní a asi jedinou nevýhodu a to je, že během 24 hodin odešlete mail maximálně na cca 1800 adres. Máte-li adres více, Mail King kampaň rozdělí a posílá ji v několika dnech.
Toto omezení je dané přímo Googlem, z jedné adresy odešlete v G-suite během 24 hodin jen 2000 e-mailů. Mail King jich posílá méně, abyste mohli posílat i normální běžnou poštu.

A tím se dostávám k největší výhodě Mail Kingu (nebo Mail Kinga?) a to je, že newsletter je odesílaný přímo z Vaší e-mailové adresy, ze serverů Googlu takže e-maily nepadají do spamu, do hromadných zpráv a podobně.
Oproti jiným řešením, ať už to byl ecomail, smart emailing nebo mailchimp má Mail King podstatně vyšší doručitelnost newsletterů.
Např Ecomail i další rezesílače e-mailů vám sice ukáží krásné procento doručených mailů, ale třeba u Seznamu většina spadne do hromadných a ty skoro nikdo z uživatelů nečte.

Mail King obsahuje množství předpřipravených šablon, můžete do něj importovat i šablony z MailChimpu.

Na vyzkoušení stačí i běžný Gmail, MailKing v neplacené verzi Vás nechá odeslat 200 e-mailů za měsíc. Na vyzkoušení to ale stačí. Placená verze donedávna stála 10 € měsíčně, nyní už stojí pro nové uživatele 15 €.

Podobně funguje i doplněk do Gmailu Gmass. MailKing je ale jednodušší a mně více vyhovuje.




Okomentovat

0 Komentáře